Меню

Силен старт на Дубов в Рио – шанс за втори бронз в борбата

Българският борец Владимир Дубов започна с блестящ старт участието си на Олимпийските игри в Рио. Само за минута и половина българинът отстрани първия си съперник - американеца Даниел Денис. След това му бяха нужни малко над 2 минути, за да тушира румънеца Гуидя Дубов. Така Дубов се класира за полуфиналите в категорията до 57 килограма.

Малко по-късно Дубов загуби полуфиналната среща от грузинеца Владимир Хинчегашвили и ще се бори за бронз. Той ще излезе срещу победителя от мача Руслан Санайев (Казахстан) и Хаджи Алиев (Азербайджан). Схватката ще е към 23.00 българско време.

Успех!

Снимка: Bulgarian Olympic Team
Силен старт на Дубов в Рио – шанс за втори бронз в борбата Прегледан от rodnoto.bg на 2016-08-19T21:20:00+03:00 Рейтинг: 5